Lori

Kam jít pro návrh kuchyně??

Začínáme stavět dům a potřebuju plány na kuchyň, abysme věděli jak v základech zabetonovat odpady…PROSÍM PORAĎTE kam jít pro krásný návrh kuchyně…DĚKUJU

Nejlepší odpověď
Drap

Téměř všechny solidní firmy vyrábějící kuhyně vám rádi zpracují předběžný projekt kuchyě podle vašich přání.

Další odpovědi
ReHu

Do prodejny, kde prodávají a plánují kuchyně?

venkovan

Do své fantazie. Z ní vyleze základní představa tvé kuchyně. Potom proběhnout nezávosle několik ateliérů – každý určitě udělý jiný návrh. takže z toho guláše návrhů si vybrat ten nejbližší a podle něj udělat odpady.

Popravdě – pokud jde o odpady zatím v základech, tak je potřeba udělat díry směrem k vodovodu a kanalizaci. Vevnitř se to vždycky nějak porovná. Navíc v projektu by základní rozvody měly být navrženy, ty konečné jsou už otázkou až se budou dělat podlahy