Avatar uživatele
Trolzy

Kam jit po zakladce kdyz me bavi cizi jazyky?

Chtel bych se zeptat kterou školu byste mi doporucili, kdyz me bavi zejmena anglictina prosim co nejblizsi pribrami porad se nemuzu rozhnodnout kam, na gymnaziumn nechci diky za odpovedi
Doplňuji:
byla by dobrá obchodka ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3677 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
msi

Nějákou jazykovou školu s právem státní jazykové zkoušky…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Prochellie

Vím, že si uvedl, že na gymnazium nechceš a od Příbrami taky nejsi zrovna blízko ( možná zkusíš internát, nevím), ale třeba je to odpověď pro Janiss. Kamarádka dává přihlášku na anglicko – české gymnazium v Praze. (už je přijatá bez příjímaček – průměr je 1,30) .. http://www.gym­nazium-amazon.cz/

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Janiss

přesně takovýto problém mam já, ale já chci jít na gymnázium zaměřené na cizí jazyky. pochopila jsem dobře, že na internát tedy nechceš?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Na jazyky je nejlepší gymnázium a pak filozofická fakulta, Zkus třeba vícejazyčné gymnázium, školu cestovního ruchu nebo jinou školu podle vlastního uvážení. Střední škola Ti umožní studovat na vysoké škole. A pak záleží, zda chceš ty jazyky učit, nebo je studovat, nebo to mít jako prostředek, pro další vlastní práci. Nejlépe se jazyk probere na gymnáziu, ale když nechceš gymnázium, doplňuj si studium jazyka v nějakém kurzu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek