Trolzy

Kam jit po zakladce kdyz me bavi cizi jazyky?

Chtel bych se zeptat kterou školu byste mi doporucili, kdyz me bavi zejmena anglictina prosim co nejblizsi pribrami porad se nemuzu rozhnodnout kam, na gymnaziumn nechci diky za odpovedi
Doplňuji:
byla by dobrá obchodka ?

Nejlepší odpověď
msi

Nějákou jazykovou školu s právem státní jazykové zkoušky…

Další odpovědi
Prochellie

Vím, že si uvedl, že na gymnazium nechceš a od Příbrami taky nejsi zrovna blízko ( možná zkusíš internát, nevím), ale třeba je to odpověď pro Janiss. Kamarádka dává přihlášku na anglicko – české gymnazium v Praze. (už je přijatá bez příjímaček – průměr je 1,30) .. http://www.gym­nazium-amazon.cz/

Janiss

přesně takovýto problém mam já, ale já chci jít na gymnázium zaměřené na cizí jazyky. pochopila jsem dobře, že na internát tedy nechceš?

Kelt

Na jazyky je nejlepší gymnázium a pak filozofická fakulta, Zkus třeba vícejazyčné gymnázium, školu cestovního ruchu nebo jinou školu podle vlastního uvážení. Střední škola Ti umožní studovat na vysoké škole. A pak záleží, zda chceš ty jazyky učit, nebo je studovat, nebo to mít jako prostředek, pro další vlastní práci. Nejlépe se jazyk probere na gymnáziu, ale když nechceš gymnázium, doplňuj si studium jazyka v nějakém kurzu.