dust8

Kam jinam jít ven v těchto úporných vedrech než k vodě?

Odpovědi
Justin1

Až tak úporné to není, dneska je kolem 30 stupňů a v příštích dnech má být teplota kolem 20 stupňů, není to jako někdy před rokem, když bylo 37 stupňů a na cestu rozpáleným autobusem jsem si s sebou bral láhev se zmrzlou vodou, kterou jsem si občas přikládal na obličej a ruce.

Nechápu, proč tolik lidí v takových vedrech leží na slunci. Podle mě je lepší pobývat někde, kam slunce nesvítí a kde je klimatizace (ale ne moc brutálně chladící) nebo (při teplotách stále ještě nižších než teplota lidského těla) aspoň nějaký proud vzduchu.

jirka F

K vodě? Když je ještě ledová za jeden den se neohřeje.Na houby bych šel brzo ráno nebo později odpoledne.

anonym

Do serverovny. Ale těch 16° stupňů může bejt docela darda pro slabší jedince.

Justin1

16° stupňů? To je šestnáct stupňů stupňů.

Jak jsem se dověděl z jednoho kresleného vtipu, tak v serverovně člověk může pozorovat racky (množné číslo slova „rack“).