deliris

Kam jedete na dovolenou?

Doporučte prosím zajímavou destinaci, já zatím neprocestovala skoro nic. Děkuji.

Odpovědi
Berušinka

Tak já budu dělat autoškolu (červen – červenec) a v srpnu pojedu ke známé na koně se trochu uvolnit a zrelaxovat po tom stresu z řidičáku (jestli ho udělám! =D) … určitě bych se vydala někam k „nám“ … třeba Šumava … je spoustu míst v ČR, které strčí zahraničí do kapsy =)

dědapetr

Budu doma.

sejtanka

Bahamy,Písek a Malta-děláme koupelku,takže dovolená nebude:-))))