aramah

Kam jedete letos na dovču?

Dejte nějaký návrh,já zatím nevím.
Děkuji
Doplňuji:
Lahny, já nic já muzikant,nechtěla jsem nikoho naštvat.:D
Nikol,to znám manžel se taky neutrhne,proto jezdím sama.
Hanulko Řecko není marné,dík za tip.

Nejlepší odpověď
anonym

Tenerife. Známý si tam pořídil v pueblu byt a momentálně je nemocen a tak jej nevyužívá.Nabídnul mi jej za velmi mírný poplatek,vystřídáme se tam celé rozsáhlé příbuzenstvo.le­tenky jsou za hubičku,sehnala jsem kamarádku,která se mi postará o obludárium,tak popadnu vnučku a počítám,že do září tam pobudeme aspoň 2× 3týdny. Malá poprvé nastupuje v září do školky,tak ať si to před tím užije…:D

Další odpovědi
dědapetr

Já nikam,vnoučata mají prázdniny tak budu hlídat.
Doplňuji:
Jinak jezdíme na Vysočinu a Blansko Boskovice a okolí.

briketka10

jako každý rok budu si válet šunky na mé zahrádce s kocourkem :D

Elile

Já jedu na 3 týdny do Řecka (Chalkidiki) a pak ještě asi autem pře švýcarsko do Francie (kolo, rafty apod.) :))

anonym

Kampak si myslíte, že mohu se svým desetitisícovým platem asi jezdit na dovolenou?A nehledě k tomu, že měsíc jsme byli na 60% doma a od 1.května máme všechny pátky volné na 60% a 100 lidí propustili.A v dal­ších měsících se budou propouštět další lidi.Takže s manželkou musíme šetřit na to,kdybych byl náhodou bez práce a kdepak vás dnes vezmou když mě je 59 let?Jo zlatí komunisti, takhle jsme nikdy přemýšlet nemusel.Sice jsme do zahraničí nejezdili, ale autem po republice ano.

Nikkol

Jako obvykle nikam. Je to strašně drahý a jako osvč ani dovolenou nemíváme.

anonym

Do Itálie, v Řecku jsem byl také párkrát, ale poslední 3 roky mne uchvátila Itálie, prvním rokem jsem byl v Clábrii, a loni jsem zvolil Cesenatico, ubytování je v karavanech, nejdříve jsem si říkal, že to bude hrůza, ale nakonec to byla pohoda, žádný stres, s uklízením, stačilo zamést, dcera vyběhla ven a hned tam měla plno kamarádů, areál je oplocený. Bufet je český za české, sice to je k moři trošku dál, ale jinak tam je supr. A myslím že za 26000, pro 2 dospělé a jedno 8-mi leté dítě s plnou penzí na 14 dní pobytových je to supr.

Zdroj: http://www.jo­kratour.cz/de­tail-zajezdu-id/kemp_cesena­tico_ii_-_karavany_849.html

hanulka11

No kam asi – jako každý červen- Řecko voláááááááááá­áááááááá- letos Lefkádička pojeď taky

Rocker

Jak jen odpovědět slušně?:-)......Jedeme jako každý rok na chalupu,potom možná na 10–14 dní někam k moři,nejspíš do Chorvatska

anonym

Letos jedu s manželkou (konečně sami) k Baltu na týdenní pobyt,který již máme zarezervovaný!

anonym

Já na maltu. A dokonce s japankou.