Avatar uživatele
aramah

Kam jedete letos na dovču?

Dejte nějaký návrh,já zatím nevím.
Děkuji
Doplňuji:
Lahny, já nic já muzikant,nechtěla jsem nikoho naštvat.:D
Nikol,to znám manžel se taky neutrhne,proto jezdím sama.
Hanulko Řecko není marné,dík za tip.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? hanulka11, dědapetr, Nikkol, briketka10 před 4368 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Tenerife. Známý si tam pořídil v pueblu byt a momentálně je nemocen a tak jej nevyužívá.Nabídnul mi jej za velmi mírný poplatek,vystřídáme se tam celé rozsáhlé příbuzenstvo.le­tenky jsou za hubičku,sehnala jsem kamarádku,která se mi postará o obludárium,tak popadnu vnučku a počítám,že do září tam pobudeme aspoň 2× 3týdny. Malá poprvé nastupuje v září do školky,tak ať si to před tím užije…:D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dědapetr

Já nikam,vnoučata mají prázdniny tak budu hlídat.
Doplňuji:
Jinak jezdíme na Vysočinu a Blansko Boskovice a okolí.

Upravil/a: dědapetr

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

jako každý rok budu si válet šunky na mé zahrádce s kocourkem :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Elile

Já jedu na 3 týdny do Řecka (Chalkidiki) a pak ještě asi autem pře švýcarsko do Francie (kolo, rafty apod.) :))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Kampak si myslíte, že mohu se svým desetitisícovým platem asi jezdit na dovolenou?A nehledě k tomu, že měsíc jsme byli na 60% doma a od 1.května máme všechny pátky volné na 60% a 100 lidí propustili.A v dal­ších měsících se budou propouštět další lidi.Takže s manželkou musíme šetřit na to,kdybych byl náhodou bez práce a kdepak vás dnes vezmou když mě je 59 let?Jo zlatí komunisti, takhle jsme nikdy přemýšlet nemusel.Sice jsme do zahraničí nejezdili, ale autem po republice ano.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nikkol

Jako obvykle nikam. Je to strašně drahý a jako osvč ani dovolenou nemíváme.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Do Itálie, v Řecku jsem byl také párkrát, ale poslední 3 roky mne uchvátila Itálie, prvním rokem jsem byl v Clábrii, a loni jsem zvolil Cesenatico, ubytování je v karavanech, nejdříve jsem si říkal, že to bude hrůza, ale nakonec to byla pohoda, žádný stres, s uklízením, stačilo zamést, dcera vyběhla ven a hned tam měla plno kamarádů, areál je oplocený. Bufet je český za české, sice to je k moři trošku dál, ale jinak tam je supr. A myslím že za 26000, pro 2 dospělé a jedno 8-mi leté dítě s plnou penzí na 14 dní pobytových je to supr.

Zdroj: http://www.jo­kratour.cz/de­tail-zajezdu-id/kemp_cesena­tico_ii_-_karavany_849.html

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

No kam asi – jako každý červen- Řecko voláááááááááá­áááááááá- letos Lefkádička pojeď taky

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Jak jen odpovědět slušně?:-)......Jedeme jako každý rok na chalupu,potom možná na 10–14 dní někam k moři,nejspíš do Chorvatska

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Letos jedu s manželkou (konečně sami) k Baltu na týdenní pobyt,který již máme zarezervovaný!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Já na maltu. A dokonce s japankou.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek