FlAsh_7

Kam je nejlepší si psát hesla? Kam si je píšete vy?

Odpovědi
Drap

Nepíši. Pamatuji si.

pan Straka

Používám správce hesel KeePass. Prakticky stačí pamatovat si jenom jedno univerzální heslo. Tenhle program se dá spustit snad na všech operačních systémech. Na svém cloudu v Google Drive mám aktuální databázi s hesly a vždy, když potřebuju zaregistrovat někde nový účet, prostě si nechám programem vygenerovat nové heslo pro daný účet (cca 30 místné) a pak to hned uploaduju na cloud, abych to z něho mohl sosnout i do jiných zařízení.

Rokio

Podle mě do Microsoft Wordu a ten uložit jako soubor do složky v e-mailu. Na e-mail si pak dát velmi silné, ale relativně snadno zapamatovatelné heslo, které si budeš pamatovat.

anonym

Z bezpečnostních důvodů je nejlepší si hesla nepsat nikam, ani fyzicky, ani digitálně.

Dochy

Nejlepší je si je pamatovat. A kam si je píšu já Ti z pochopitelných důvodů neřeknu. Možná bych mohl Tobě osobně (ale neudělám to) ale rozhodně nejsem tak blbej abych to napsal veřejně sem. Už tak jsem tu o sobe vytrousil informací až až.