Kam je nejlepší, jet na dovolenou k moři přes Vánoce?

Chtěli bychom Vánoce a Silvestr být někde u moře. Kam je nejlepší vyrazit? Kde je teplo a hezky? Děkuji! :)

Nejlepší odpověď
Drap

Ideální stav je v podstatě kdekoli na jižní polokouli

Další odpovědi
Kric.ouwner

Austrálie 😉 , Příjemní lidi Teplo prostě všechno co by člověk mohl chtít..

nikeroska

Miami, je to tak super, trochu dražší ale BoMBA!!! 100% doporučuji ;)

suaeda

O vánocích jsem byl již 2× pryč. Poprvé to byl velký puťák po památkách v Egyptě a prakticky bez koupání (moře v Hurghadě mělo 21°C). Podruhé v Thajsku, částečně puťák a částečně koupání v moři (teplota vody byla přes 25 °C). Jak jsem se dověděl od různých cestovatelů tak jezdí rovněž na nejjižnější ostrov na Kanáry, nebo do Emirátů. Možná by stály za úvahu země u Indického oceánu Keňa, Maledivy, Indie, nebo u Karibiku.
Samozřejmě jižní polokoule (Austrálie, N.Zeland) je řešení, bohužel již trochu dražší.

moody

určitě na hawai-je to tam skvělé letos tam plánujeme na vánoce odletět už po páté :D

HonzaK

doporucuju Mexico :) Cancoon ( nevim jak se to presne pise) tak tam je 35 pres nasi zimu :)))) pozorna obcasne desne ale da se to…nekdy prsi den dva,,,,