Adamos00

Kam je nejlepší investovat malou sumu peněz?

Dejme tomu 100 tisíc

Odpovědi
Rokio

Podle mě je nejlepší v současné době dát takovou sumu do dvou fondů, které jsou rizikové podle toho, jestli je investor konzervativní, vyvážený nebo dynamický. Tento druh investice je dobrý, protože takhle se dobře diverzifikuje částka, kterou chceme investovat.

Druhou možností je zlato a stříbro, ale v současné době bych tuto částku do nich nedával, protože tyto dva drahé kovy jsouv současné době velmi drahé (zde myšleno, že jejich cena je navrcholu). Investování do zlata a stříbra se vyplácí dlouhodobým investorům, kteří chtějí snadno překonat inflaci a je dále pojistkou proti padnutí měn.

Pavel64

Malou sumu peněz dej do vzdělání. Ale 100 tisíc už je slušná sumička a kam je dát záleží na tom, kolik ti je let.Čím mladší jsi, tím dynamičtější fond si zvol.