zjentek

Kam jde pavouk?

Pár měsíců byl ve dne v noci na svým místě, nikam nechodil a teď, najednou, pavučina prázdná. Už se trhá. Nikdo neopravuje. Hlad neměl, krmil jsem jej vydatně. A teď je na noc pryč ;(. Zima mu asi není, už byla větší kosa a on, on pravidelně opravoval síť. Teď je mi smutno. Kam jde pavouk?
Cca 1cm bez noh.

Nejlepší odpověď
redy

Asi nikam, bez noh 🙂
Jedině, že by ho kámoš pavouk sežral, když byl tak dobře živenej 🙂

Další odpovědi
replicator

Je možné, že ho něco sežralo, ony i ty mouchy jsou dost agresivní a někteří pavouci se jich bojí. RIP pavouk, měl těžký život bez noh.

Je tu i možnost, že se pavouk tím nekonečným díváním před sebe naučil meditaci a nějak se dostal do jiné sféry žití a má zase všechny nohy pohromadě :D.

Cenobita

Šel na lepší, nebo ho někdo sezobl.

klumprt

K někomu na záchod. Ne, že by si odskočil. On tam hodlá zůstat do jara.