Kepler

Kam dojde slon, když jde rovnou za nosem?

Když on ten nos je tak nějak choboticky pohyblivý?

Nejlepší odpověď
annas

Dejte vlastní tip!

Třeba hledá sloní ráj, kde se může vykoupat, dobře nažrát, upravit se, odpočínout si. Poté spěchat tam, kde někomu přinese štěstí, když se dotyčný cítí jako „slon v porcelánu“.

Další odpovědi
marci1

Dejte vlastní tip!

Tam, kam ho nohy ponesou! 🙂

Edison

Dejte vlastní tip!

Záleží na tom, jak, kam, za kým, nebo za čím se mu ten chobot kroutí.

Kepler

Já bych tedy (za mlada a symbolicky) šel nejdřív po té krávě a pak na to pivo…