Kam docházet na sociální úřad

Zajímalo by mě chodila jsem na sociální úřad a teď jsme se odstěhovali jinam,ale trvalá adresa mi zůstala.Mohu se zeptat když jsem se přestěhovala mohu požádat o předání spisu na úřad kam spadám?

Nejlepší odpověď
kropitko

Předání spisu ne, ale pokud by bylo pro vás problematické se na úřad dostat, tak můžete požádat o to, jestli by úřady nemohli mezi sebou spolupracovat. Ale moc velkou šanci nemáte, většinou chtějí vážné důvody, jako je dlouhodobá nemoc, invalidita apod,,,

Další odpovědi
hanulka11

pokud vím ,všechny úřední věci se vyřizují na úradech v místě trvalého bydliště

Ano ,zkusit to můžete co vám řeknou,
že byste měla vyjímku??????

Drap

Ano, mělo by to jít převést. Ovšem záleží na úřadu. Úřad je úřad