Kam dáváte zbytky jídel vy, kteří bydlíte v panelákovém domě a nemáte domácí mazlíčky?

Myslím tím co zbyde od oběda apodobně.
To zbytky jídel házíte do popelnice?
Díky za odpovědi.

Nejlepší odpověď
Zbynas

Zbytky nejsou, všechno sním :)

Další odpovědi
anonym

dá se říct, že nám nic nezbývá, jen občas rohlík (na strouhanku). nakonec by muselo být domácí mazlíček prase, jelikož pes ani kočka nemají požívat lidskou stravu.

gecco

Já mazlíčka mám – ale ta zbytky nejí…
😁
Takže, podobně jako Boreczech a Zbynas – zbytky neprodukuju…

chachar1922

My zbytky mame. A davame to do kose. Pak se to vynese do popelnice.

anonym

Zákusky posílám sousedovi.

Luxx

snažíme se nemít zbytky

anonym

Zákusky dávám v tažce sousedovi na kliku.

gecco

Chudák soused – to nevíš, že ´cizí´ mazlíčci se nekrměj?
😉