lenina270

kam dáváte kořenky?na jaké místo v kuchyni?

z jakého matroše máte kořenky nejraději-sklo,um.hmota,…?
chodské kořenky napoličce…
co je podle vás nej?
nebo máte koření jen v sáčkach v šupleti?

mát totiž spoustu druhů koření a vše používám,a nevím kam je dát…
právě chodské kořenky z porcelánu mám nejraděli,ale zaberou dost místa a mám strach abych je nerozbyla…
co radíte?

Odpovědi
pusinka50

Já měla skleničky od dětských přesnídávek, u kterých jsem přesprejovala barvu na víčka. teď mám skleněné od 100 gr instantního kafe na dřevěné poličce na zdi u kuchyňské linky, vypadá to snad hezky a skleněné proto, že jsou průhledné a vidíš, kolik kterého koření v nich máš. Zásobu koření v pytlíkách mám ve skříni v kuchyni v proutěném košíčku,aby bylo náhradní koření po ruce.

Zdroj: http://www.na­dapenny.com/vi­ewer.php?id=t201­2015nadap154752447­920237.jpg

WeeBear

Nejčastějších 10 druhů koření mám v skleněných nádobkách s popisky mám v poličce nad dřezem. Zbytek mívám ve spíži, ale to používám opravdu minimálně a není problém tam sáhnout. 🙂

Kořenek bych se až tak nebála, jen je dej na místo, kde ti nemají kam zapadnout, či takhle. To už by pak neměl být problém. 🙂

Sůwa

Na vnitřní straně horních skříněk linky mám drátěné poličky na kořenky a koření dávám do skleněných nádobek se zabroušeným hrdlem. Rezervní koření mám v zásuvce v originálním balení. Další kořenky, které jsou ale spíš pro parádu mám na vyřezávané (vlastnoručně) poličce. Dceři jsem poličky na kořenky taky vyrobila, ale ta používá plechové barevné krabičky.

hanulka11

já je mám na poličce kam dáváme i čaje
jsou to malované skleničky od přesnídávek – mám je již přes 20 let – už budou potřebovat inovaci

http://img.na­dapenny.com/t20/120­15/nadap123758980­930232.jpg

hanny 2

Mám je přímo nad místem,kde vařím – silnější sklo.

http://img.na­dapenny.com/t20/120­15/nadap124258564­501232.jpg