Kam chodili postavy z Pobřežní hlídky na záchod ? Pod věž asi těžko. nebo vydrželi celodenní službu bez záchodu?

Nejlepší odpověď
led

Nebuďte detailista.
Oni robili aj iné veci, ktoré sme nevideli.
Chcete vedieť čo? Ále, ani sa nepýtajte…

Další odpovědi
Drap

Asi do vody

hanulka11

a co chemický wc – jo to se asi nedozvíme jak to doopravdy bylo

baghira

USA jsou civilizovaná země, takže na veřejných plážích jsou záchodky.

anonym

K Mitchovi na základnu.Při jejich běžeckých schopnostech,které vidíš hned v úvodní znělce,tam byli ruk cuk.