petan

Kam chodí slunce spát ?

Nejlepší odpověď
anonym

  1. slunce nespí, ale zapadá
  2. slunce nikdy nepřestává svítit, jen svítí na druhou stranu Země.

Další odpovědi
hanulka11

nikam ,protože stále svítí… ale jen když u nás je tma ,tak je na druhé polokouli

Deli

Moje dcerka říká, že do růžových (oranžových či bleděmodrých – dle barvy červánků) peřinek 🙂

Vlk-Gabriela

Slunce nikdy nespí a i když si myslíme, že zapadá a je tma, tak se ve skutečnosti obrátí jenom na druhou polokouli.