Kam chodí exekutoři?

Kam chodí exekutoři na adresu trvalého bydliště nebo na adresu kde se současně nacházím dlouhodobě??? Jsem spoludlužník a dlužník řádně neplatí. Teda…platí, ale vždy opožděně.Rodiče mi díky tomu nechtějí dovolit zpětné nahlášení k nim domů :(

Nejlepší odpověď
anonym

Je úplně jedno kde jsi hlášen. Součástí dohledávání jsou všechna pravděpodobná místa pobytu, dokonce i občasného přespání u známých. Ale běžný postup je takový, že nejprve jdou po příjmech a účtech, tam se nemáš kam schovat. Zabavení osobního majetku a cenností bývá až později, když není kde srážet.