Kam by šlo u člověka implantovat čip, např. pro identifikaci?

Na krk, rameno, ruka, dlaň, trup, zadek, stehno, lýtko, chodidlo,..

Nejlepší odpověď
led

sen Veľkého brata.
Nestačí, že nás vidí z vesmíru, počuje a sleduje cez mobil a kreditná karty. Ešte bude sledovať aj náš krvný tlak a …?
Implantovať možno všade, najlepšie je miesto ktoré sa živému človeku nedá odstrániť. vo filmoch vkladajú do krku, alebo na hlavu

Další odpovědi
Alesh

Tak čip je dnes již poměrně malý, takže ho lze narvat skoro kamkoli, čili jistě všude tam, co jsi vyjmenoval. Jen někde by to asi trochu překáželo. 😉
Čipování se vcelku rozmohlo v Mexiku, když tak přišla „móda“ únosů lidí, aby si dotyční očipovaní unesení zvýšili pravděpodobnost vystopování policií a vysvobození. Skončilo to ale tak, že mafiáni si pořídili „hledačky“ čipů, no a když ten čip měl unesený např. v ruce, tak mu ji usekli.

Jikra

Šel by implantovat na všechna uvedená místa ale s největší pravděpodobností to bude krk nebo někde v oblasti hlavy.A ta doba kdy začne čipování populace není až tak vzálená.

hanulka11

na čelo
označit se jako býka

slad08

Já bych řekl, že by to mohlo jít do stehna.
Protože stehno je nejmohutnější sval a taky je obalen vysokou vrstvou tuku.

lexx

Tenhle zlozvyk zavedli přátelé z Vesmíru aby vybrané kontaktéry kdykoliv zaměřili, našli. Používali k tomu účelu jednu nosní dírku. Některé cizí implantáty byly doloženy rentgenologicky. Kde skončily ? Nevím asi v tajných laboratořích k prozkoumání mimozemské technologie a okopírování.

jendahun

Já bych to dal na pohlavní orgán,tam je to nejcitlivější,odtud si to nikdo neodstraní dobrovolně.Horší je to pak s tím prokazováním a taky se to může přehřívat,třením vzniká elektřina,která může narušit správný chod čipu.