Avatar uživatele
filva

Kam by jste šli se školou.

Můžou od povídat i dospělí.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4786 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
chudst

Jelikoz je to v rubrice cestovani, pak mate na mysli, kam bychom jeli se skolou na vylet?

„Kamkoliv do zahranici.“ A v podstate i kamkoliv po CR, vzdy se rad podivam jinam :) Nejradeji mam naucne vylety, nejen bloumani po lesich. (Ale treba na seznameni je zase lepsi ono „bloumani“.) Kam bych se podival jeste jednou strasne rad, ale s ceskym pruvodcem, je Auschwitz. Bohuzel jsme chytili polskeho pruvodce a ja nepochytil temer nic, daleko vice bych pochytil, kdyzby nas provazel Nemec nebo Anglican. Takze bohuzel jsem si v podstate vybavoval to, co znam z dokumentu. Ale rozhodne doporucuji se tam podivat. Clovek se az desi, jaka je to dnes hezka prochazka, kdyz si v zapeti uvedomi, ze stejnou cestou pred par lety chodili odsouzeni do plynu.

Mate-li na mysli obecne, kam se skolou, tak na zakladce to bylo kino a na gymplu jsem byl radeji, kdyz jsme sli do divadla. (Ale ne treba se skolou, ale „soukrome“ – ze nam to domluvila cestinarka, takze jsme jednak meli nizsi vstupne a jednak nas tam slo vice a hlavne to bylo neco, kam a na co jsme chteli jit sami, nebylo to volene primo skolou.)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
fablen

odpovídá dospělá: šla bych do divadla na nějaký muzikál, divadelní představení nebo třeba operetu.

Jsem z malého města a návštěva divadla ve mě vždy zanechá velmi silný pozitivní zážitek na velmi dlouhou dobu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Děda Louda

Kromě zubaře asi kamkoli, hlavně, když odpadne vyučování, nebo snad, nedej bože, dokonce zkoušení.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Pokud by se jednalo o střední školu krátce před maturitou, tak na exkurzi do pivovaru, ale v zimním období. Zažil jsem něco podobného na vojně (pomoc národnímu hospodářství) a ještě dneska když piji pivo mne brní dásně jak jsme tenkrát se pokoušeli pít téměř ledové pivo.
Zážitek na celý život s odstrašujícím účinkem pro mé zuby.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

za školu

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Emmkaa

V květnu se chystáme se školou do Pohádkové říše :) – http://pohadkova-rise.cz/skolni-vylety/

před 2954 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek