Drap

Žádná z nich mně neláká.

Další odpovědi
Lgee

Nikam.

Rokio

Nemám chuť cestovat. Česko je krásná země a platí – Všude dobře, doma nejlépe.

Daidal

Thajsko/Turecko, Egypt, Tunisko v tomhle pořadí.

Pepa25

Vietnam

paul1

My už nikam, jsme na delší cesty už staří. Mládeži se ještě chce, dcéra s rodinou byli ve Švýcarsku a syn s partnerkou pojedou, či poletí na Mallorku.

Rocker

Možná Vietnam nebo Bělorusko.
V Bulharsku jsme už byli u moře,na Ukrajině v Černobylu,Prip­jati a Kyjevě. Vážně je tam levno.

Kelt

Snad Thajsko nebo Indonésie, ale to bych musel být mladší.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Lgee

Narazite na kovodM?

ivo xxx

dnes asi nikam, na dovolené chci mít pohodu a né tenhle zmatek,dnes něco platí zítra změna…

Lgee

Covid*