Mirdas

Kam by jste se přestěhovali ?

Zda by jste se z jakéhokoliv důvodu museli opustit Česko, kam by jste si to namířili a proč ?

Nejlepší odpověď
anonym

Novej Zéland,Papua Nová Guinea,Kanáry
dobrý baby tam jsou

Další odpovědi
Agneta

Hlavně né Nový Zéland, Papua Nová Guinea, nebo Kanáry :DDD

Ale Švýcarsko, Rakousko nebo Švédsko. (mně ty pavouci v Brazílii stačili)

:DDD

redy

Přesně jako Jugar a Agneta 🙂
Doplňuji:
Aha špatně sem četla Agneta píše hlavně ne-----

marci1

Švédsko, Holandsko, Finsko, Švýcarsko, ale nejraději bych zůstala doma. 🙂

dnb

Do Oklahomy, Kansasu nebo Arkansasu. Chtěl bych alespoň jednou v životě vidět na vlastní oči pořádný tornádo.

klumprt

Irsko nebo Austrálie. Jednak bych se tam asi domluvil a jednak mám pocit, že tyto národy jsou mi svojí náturou blízké.

anonym

Já bych sypal okamžitě do Indie,vysoko do hor , daleko od lidí,mezi svaté muže – sádhuy-, tady ten stát ovládaný kmotry a šikana chudých lidí mě už pěkně sere.

Gagina

Za mě rozhodně někam k moři do vzdálenosti dopravy autem. Třeba takové Azurové pobřeží, Ligurská Riviéra nebo jižní Itálie. Paráda…

Agneta

marci >>> dobrá volba, jen ale to Holandsko a Finsko nemá hory, a ve Finsku jsou v létě mraky komárů…
Ale rovníkové země…to pro nás opravdu není dobré – teď jen klimaticky, ono je totiž sice i pár takových EU – zemí (francouzských)…