annas

Kam by člověk dospěl, kdyby se řídil slovy neznámého autora?

Nedívejte se – mohli byste vidět.
Neposlouchejte – mohli byste slyšet.
Nepřemýšlejte – mohli byste se něco naučit.
Nerozhodujte se – mohli byste se rozhodnout špatně. Nechoďte – mohli byste upadnout.
Neměňte se – mohli byste se změnit k lepšímu.
Nežijte – mohli byste zemřít.

Nejlepší odpověď
vagra

Dospěl by… nikam.

Další odpovědi
dědapetr

Nikam by nedospěl.Nadsáz­ka:tak nějak si představují politici potenciálního voliče.

mosoj

Mám takový pocit, že naše vláda v duchu těchto hesel by ráda tvořila zákony.

Jose1f

Ještě tam schází jedna poučka: „Neuč se, život tě naučí, ty hajzle!“
Stejně neproduktivní je řídit se v životě radami podle vtipů (zesměšňování tchýní, vychvalování manželské nevěry a pod.)

Comanch

Podívejte se na film – Duch doby. Je právě o tom, jak se nás snaží vláda udržet ve slepotě a nevědění. Kdo ho viděl, jistě ví.Odkaz na první část filmu níže

Zdroj: http://www.you­tube.com/watch?v=JErL-fjIxg0

led

doplňujem 8.pravidlo:
Poslúchajte a konajte podľa príkazov!
Výsledok:
Takto vznikne ideálny občan