zjentek

Kam a proč zmizela z Vimeo a YT poslední videa natáčená s MUDr. Soňou Pekovou, PhD?

Jejich náhlá likvidace/eliminace z internetu ve mne jen podňecuje přesvědčení, kolik „nežádoucí“ pravdy tato vědkyně má.

Odpovědi
Ametyst

Zde je rozhovor s jednou z agresivních moderátorek CNN Prima News, která se pochopitelně snažila paní doktorku nachytat na švestkách: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=SFB44SPsU2M&t=3s

Disraeli

Možná protože je uznána, že šíří dezinformace, poplašné zprávy, manipulativní bludy a absolutně nepodložené názory. Mimo jiné je taky obžalovaná z finančních machinací a podvodu.

zjentek

Disraeli, na rozdíl od tvého formou vždy úhledného manipulativního psaní je její projev nenucený a navíc u něj působí naprosto přirozeně, čili bych věřil spíše jí. Ale já taky nejsem žádný ajnštajn, že jo, takže klídek o korýtko. Rozhodně by všal stálo za to vrátit věci na rok do původního stavu (v kontextu s kovidem), jak zmiňuje ve videu a podívat, co se bude dít. Podívat se na výsledky, protože jen ty hovoří. Což nikdo nezkusil a nezkusí a paní Peková jistě ví proč, stejně jako i já. Jsem přesvědčen, že takovéto ověření skutečností by stálo i za mrtvé (které budeme počítat tak či onak). Bylo by však jasno a vedle tebe a podobných by bylo jasno i popíračům. Prostě bylo by jasno všem a byl by to konec národa rozděleného na dvě skupiny. Národ by byl zase sjednocen, jen někteří by měli důvod se za své předešlé názory, výroky a jednání zastydět. Některým by ani nedošlo, že se mají stydět. Ale bylo by jasno a to je gro.

Ametyst

K demokracii patří různorodost názorů, pluralita, kdežto k diktatuře patří jeden jediný oficiální názor. Svět spěje k tomu druhému. (Proto se paní doktorce nedostávalo prostoru v masmediích.)

zjentek

V podotázce je chyba. Správně má být umocňuje. (; (;

zjentek

Pokud někdo má link na poslední/aktuální videa se Soňou Pekovou v kontextu s kovidem, prosím vložit, děkuji.

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=X6V5rvmY-QA
https://vimeo­.com/574924906