Theo

Kam a jak se obrátit, když bych chtěl řešit nemístnou cenzuru na servru novinky.cz?

Dobrý den,
rád bych se zeptal na možnost jak řešit cenzuru na servru novinky.cz.
Byť si novinky.cz vyhrazují právo na mazání příspěvků, které porušují jistá pravidla. Ale ve většině případů ty pravidla porušována nejsou nebo né stylem aby to tak šlo brát. Proto si myslím, že je naplněná podstata cenzury, která je dle ústavy zakázaná.
A rád bych tedy věděl kam se obrátit. A jak svůj podnět prezentovat.

Děkuji,
Maršík

Odpovědi
cukrar

Pokud jste přesvědčen, že se opravdu jedná o cenzuru, můžete se obrátit na státní zastupitelství s podezřením na skutkovou podstatu ......toho co píšete..

MartinR

to budeš velmi těžko prosazovat
co ti cenzurovali?