annas

Kalendárium. Jak chápete slova dnešního jubilanta, čerstvého osmdesátníka, divadelníka, textaře, hudebníka atd.?

„Život není jenom legrace, i když z větší části ano. Touto myšlenkou jsem jednou vyjádřil svůj vztah k životu. Život sám se však tváří, jako že se ho tato sentence netýká. Život totiž nechce být směšný. Nu což! Nechce-nechce. Však mi už ho k tomu donutíme.“

Vyhovuje vám jeho přístup k životu? Znáte některé jeho skladby?

Otázka týkající se této osobnosti byla vložená při jiné příležitosti.

Nejlepší odpověď
arygnoc

pan suchý má vcelku pravdu – proč život proplakat, když ho můžeme udělat veselejším?

Další odpovědi
anonym

Marnivá sestřenice,Ba­beta,mnoho dalších.Líbil se mi kdysi se Šlitrem,s Melicha­rovou ne,mám ráda jiný humor.Jinak písničky měl skvělý.Vlastně má a bude mít.

fcoop

Že je J.S. vyjimečná osobnost,je jasné.A jak to tak bývá,takoví lidé vzbuzují nejrůznější reakce.Jeho přístup k životu.........je jeho přístup k životu.
On není má krevní skupina.Je štěstí,že to neví,určitě by se zhroutil svět.
Doplňuji:
Zahlédl jsem p.Suchého v TV – před chvilkou – on je skutečně „bourák“.
Klobouk dolů – nicméně – nemusím ho.