Kaleidoscope – Tiesto – Incheba

Ahoj, je mi 16 let a chci vyrazit s partou na Tiesta do Bratislavy, ovšem je tu problém všem kromě mě je 18+ a mě je 16. Myslíte si, že mam jednoduše jet a prostě dát jim lístek a doufat, že mě nezkontrolují?
Děkuji za odpovědi, případné zkušenosti

Odpovědi
SinceX

Ahoj, jsem sice fanda Tiesta a byl jsem na Sensation White i Black, ale snažili se tam prodrat mladiství a bylo jim to zakázáno i když měli vstupenku. U Tiesta je to samý..Být tebou bych tam nejel, ale to je na tobě..:))