zjentek

Kak to, že malé „noname“ pumpy se dostanou na 42,5 kč/litr benzínu, zatímco ty „bohaté“ se pod 45,5 kaček nedostanou?

🤦‍♂️ …Hele, zeptám se ještě i na něco jinýho:

PROČ mě společnost nutí NEUSTÁLE SE PŘESVĚDČOVAT, že nejraději v ní kradou jenom ti bohatí. Otazník.

Podotýkám, přes všechno dosud známé letošní zdražování, že tři kačky STÁLE NENÍ 30 haléřů!

Samozřejmě, mlčení jehňátek, to jsem si myslel…

Takže to „ti malí“ mají vážně říznutý vodou anebo jinou lacinou kapalinou, jo?

Odpovědi
_Bůh_

A Babišova benzínka s příhodným názvem Pumpa jede stále za 50 Kč…
Mají to samozřejmě nadhodnocené záměrně, s tím, že lidi si to koupí. Prý už budou kontroly. Když je ohlásili, tak některé benzinky z hodiny na hodinu změnily cenu i o 4 koruny…

Nové čerpací stanice musí mít nižší cenu, nižší marže, aby se prosadili.
Proto jsou například u nových bankovních institucí nejlepší podmínky, aby měli lidé důvod k nim jít. Česká spořitelna, která má nejvíce klientů, vám nějaké extra slevy nedá.

Ps: shoda podnětu s prisudkem má dovolenou

dubraro

Jedním z důvodů je, že levné pumpy neberou karty CCS, některé dokonce přijímají jen peníze v hotovosti. Tak nemusí platit poplatky bankám a karetním společnostem.