bolak

Kadí lidi v paneláku ještě na schody?

Já pamatuju my když sme bydleli v panelovým domě, tak kolikrát sem šel po schodech, a cca každej druhej tejden mě po cestě čekala hromádka překvapení. A na to samý sem kolikrát narazil i ve výtahu, tak by mě zajímalo, jestli se to ještě děje.

Nejlepší odpověď
briketka10

na schody a ze schodů, většinou na vesnici
u nás paneláky nejsou :)
před hospodami i běžně blijou, když se vracej
a potácej tak různě ze zábav, nebo jen tak
navečer..

Další odpovědi
zzzzz

Já se s tím naštěstí nesetkala, dnes už bývají vchody zamknuté. 🙂

anonym

Nevím jak dnes, ale když jsem kdysi bydlel v paneláku, tak jsme měli souseda notora. A ten se jednou po nějakým tahu vysral do mezipatra. Ten skoro 30-ti centimetrový kulatý flek tam je snad ještě dodnes.
Doplňuji:
Jeho manželka (taky násoska) to po něm musela naložit a sklidit. Asi tři dny ho nechtěla pustit domů, tak tam chudák spal na rohožce a my jen čekali na další lívanec. :)

Petunia

Jen ve sklepě :)

BANAN93

naštěstí bydlím v RD ,ale určitě se to ještě děje ........ známej je metalák a furt vypráví takové historky – že nějakej jeho kámoš už nemohl vydržet někde na sídlišti a vklouzl tedy do vchodu a sešel dolu a začal močit když někdo seběhl dolu k němu a prej se vyděšeně začal omlouvat a ten dotyčný odpvěděl že se tam de vysr. .........já tam bydlet a načapat někoho, tak bych ho donutil to sníst :D

Děda Louda

Lidi dneska se*ou úplně na všechno, nevím, proč by tedy zrovna schody v paneláku měly tvořit výjimku.

WeeBear

Nemůžu moc soudit – bydlím v bytovce (čtyři patra vč. přízemí), do paneláku máme daleko. Dnes už tu bydlí jen spořádaní lidé, hromádky tu snad ani nikdy nebyly, ALE před nějakou dobou tu bydlel soused, na důchodě, denně pil, pokaždé došel z hospody, otevřel si vchodové dveře a před nimi se vysypal a usl. – Samozřejmě to ani nevydržel na malou a zůstal tak „pohodlně“ spát až do pozdního dopoledne, tudíž všechny děti ho musely obcházet… Každopádně nakonec se, mám dojem, upil a už je klid i od tohoto…

dudu

Vyrostl jsem na vesnici, ale od roku 1973 bydlíme ve městě v bytovce. Ve vchodě žije osm rodin. Nedávno jsme dům kompletně renovovali, vše perfektně funguje a je přímo vybonzováno. Před domem nebo na chodbách nikdo neodhodí ani papírek natož něco jiného. Pevnou rukou u nás vládne předseda Společenství, který případné problémy vždy řeší rázně a přímo na místě.

samicek333

Tipuju že u našich sousedů, kde je skoro každý den policie, to tak možná i bude. Prý se tam dá na chodbách najít hodně zvláštních věcí… :D

Ella

u nás díkybohu ne, ale pro změnu nám tam se°ou psi a taky dělaj loužičky… a jejich majitelé to ani neuklidí… to je skoro jakoby to udělali oni sami…

anonym

.. chcete Severku ?? aby jste me zase nevynadal, jako u te vasi virtualni folie ..! tak se musime nejak domluvit, nejakej tajnej signal, kdy ji mam dat a kdy ne !!
:p

bolak

aj to ji klidně dej, jen mě to tenkrát překvapilo :) taková blbost vymyšlená a všichni to najednou chcou…

anonym

… jeste chvilku pockam, at se doma klepete .. jako " Pudlik " .. :p