Avatar uživatele
anonym

kadeřník

Význam vzdělání kadeřníka

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5222 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
wenda

možná by otázka potřebovala upřesnit

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Retko

Pokud bych si myslel ze jsem spravne pochopil otazku tak bych odpovedel takto:

Stejne jako kazda jina profese, i kadernik potrebuje zaucit. Asi by ses nechtela nechat ostrihat od cloveka ktery to neumi, a muzes si predstavit co ti necha na hlave.

Jo jsou sice nejake maminky co si svoje deti strihaji sami, i ja jsem to zazil. Jednoho dne mi vsak kamaradi rekli „kdo te strihal, maminka“? Nebylo v tom nic zlyho, zadna narazka, ale pak jsem se radsi nechaval strihat od holicu, kteri maji za sebou „vzdelani“. Hehe.

No nevim, zda je to ta odpoved co pozadujes, ale budiz. Ahoj

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Vercule

Holky, chci se zeptat… Koukala jsem taky na clipy a hodně se mi líbí nabídka, kterou mají na https://www.hot­style.cz/. Mají klipy z pravých vlasů, což je něco, co bych ráda. Zkušenosti?

Avatar uživatele
Pajka.111

Taky jsem se tam koukala a hodně se mi líbí ta metoda keratin… Máš s ní zkušenosti? Jak to funguje?

před 1302 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
SuzanKa

Teď jsem si tam koupila culík… na keratin jsem se dívala a je to zajímavý :)

před 1178 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
XenieRo

Ty jo, té metody jsem si ani nevšimla, ale super, díky moc za info :) Musím an to taky mrknout. A jak to tedy funguje, víme?

před 1219 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
SuzanKa

Hele, s tím keratinem nemám. Koupila jsem si tam zatím jen ty pásy a s těmi jsem spokojená moc.

před 1244 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
XenieRo

Holky, díky moc za tuto diskuzi. Na clip-in-vlasy.eu teď mají některé sady za akční ceny :) Doporučuju mrknout :) Já už koupila a těším se, až přijdou :)

před 1391 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
SuzanKa

Ahoj, chci se zeptat… jakou metodu jste volili na prodloužení vlasů?

před 1452 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
XenieRo

Jak jsem psala tady, tak jsem si koupila clipy a super. Je to nejlepší metoda prodloužení vlasů, já jsem s tím moc spokojená. Použiju, jen když chci… ale já chci věčně :D

před 1273 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sonka Pop

Ahoj, mě osobně se nejvíc osvědčila metoda clip in. Ta je nenáročná, vlasy neničí, je variabilní a hlavně je nespočet možností úpravy. Jinak pokud bys chtěla, doporučím shop, kde jsem si clip in koupila já a jsem spokojená nad míru! https://www.clip-in-vlasy.eu/

před 1434 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pajka.111

A ty si clip in objednáváš z netu? Nemáš strach, že netrefíš přesně to, co chceš? Jako myslím třeba odstín? To by bylo docela na nic, kdyby ti přišel odstín, který nechceš nebo který prostě nesedí. Ty clip-in-vlasy.eu jsou na tom jak? Mají nějakou poradnu třeba?

před 1369 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
XenieRo

Ahojky, ano ano. Objednala jsem si je právě na tom https://www.clip-in-vlasy.eu a spokojenost maximální :)

před 1336 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek