kadeřník

Význam vzdělání kadeřníka

Odpovědi
wenda

možná by otázka potřebovala upřesnit

Retko

Pokud bych si myslel ze jsem spravne pochopil otazku tak bych odpovedel takto:

Stejne jako kazda jina profese, i kadernik potrebuje zaucit. Asi by ses nechtela nechat ostrihat od cloveka ktery to neumi, a muzes si predstavit co ti necha na hlave.

Jo jsou sice nejake maminky co si svoje deti strihaji sami, i ja jsem to zazil. Jednoho dne mi vsak kamaradi rekli „kdo te strihal, maminka“? Nebylo v tom nic zlyho, zadna narazka, ale pak jsem se radsi nechaval strihat od holicu, kteri maji za sebou „vzdelani“. Hehe.

No nevim, zda je to ta odpoved co pozadujes, ale budiz. Ahoj

Vercule

Holky, chci se zeptat… Koukala jsem taky na clipy a hodně se mi líbí nabídka, kterou mají na https://www.hot­style.cz/. Mají klipy z pravých vlasů, což je něco, co bych ráda. Zkušenosti?

Pajka.111

Taky jsem se tam koukala a hodně se mi líbí ta metoda keratin… Máš s ní zkušenosti? Jak to funguje?

SuzanKa

Teď jsem si tam koupila culík… na keratin jsem se dívala a je to zajímavý :)

XenieRo

Ty jo, té metody jsem si ani nevšimla, ale super, díky moc za info :) Musím an to taky mrknout. A jak to tedy funguje, víme?

SuzanKa

Hele, s tím keratinem nemám. Koupila jsem si tam zatím jen ty pásy a s těmi jsem spokojená moc.

XenieRo

Holky, díky moc za tuto diskuzi. Na clip-in-vlasy.eu teď mají některé sady za akční ceny :) Doporučuju mrknout :) Já už koupila a těším se, až přijdou :)

SuzanKa

Ahoj, chci se zeptat… jakou metodu jste volili na prodloužení vlasů?

XenieRo

Jak jsem psala tady, tak jsem si koupila clipy a super. Je to nejlepší metoda prodloužení vlasů, já jsem s tím moc spokojená. Použiju, jen když chci… ale já chci věčně :D

Sonka Pop

Ahoj, mě osobně se nejvíc osvědčila metoda clip in. Ta je nenáročná, vlasy neničí, je variabilní a hlavně je nespočet možností úpravy. Jinak pokud bys chtěla, doporučím shop, kde jsem si clip in koupila já a jsem spokojená nad míru! https://www.clip-in-vlasy.eu/

Pajka.111

A ty si clip in objednáváš z netu? Nemáš strach, že netrefíš přesně to, co chceš? Jako myslím třeba odstín? To by bylo docela na nic, kdyby ti přišel odstín, který nechceš nebo který prostě nesedí. Ty clip-in-vlasy.eu jsou na tom jak? Mají nějakou poradnu třeba?

XenieRo

Ahojky, ano ano. Objednala jsem si je právě na tom https://www.clip-in-vlasy.eu a spokojenost maximální :)