ingi

kadeřnictví – předloha

Chtěl bych se zeptat, zda je možné si vytisknout nějaký učes z internutu dojít do kadeřnictví a požádat o zhotovení učesu ? Resp. zda to zvládne udělat :)
Doplňuji:
Cena by mě taky zajímala :) Ale to bude inviduálně

Nejlepší odpověď
chudst

Pokud mate na to vhodny typ vlasu, pak ano, sikovna kadernice by to mela umet napodobit. Otazka jsou samozrejme penize.

Další odpovědi
Žorža

Spíše to slouží jako inspirace, protože nikdy neuděláte stejný střih…každý má jiné vlasy, tvar hlavy atd. Fotky v časopisech bývají nasvícené a upravené…