zazubek1998

K čemu slouží kabely ve Felicii 1.3, které vedou do zadní části auta?

Dobry den. V me Felde 1.3 rv.97 jsou nejake kabely, ktere vedou do zadni casti auta. Nevim k cemu ty kabely jsou. Vedou odpredu, jsou pod plastem u ridice hned vedle dveri… nevite, k cemu by ty mohly kabely slouzit? Prikladam foto. Dekuji

Nejlepší odpověď
gecco

Vypadají jako dodělávka ´někým´ (tím myslím, že nejde o originál) – takže to nikdo přesně vědět nebude, může jít o cokoli od připojení zadních repráků přes +/- pro dodělání autozásuvky po ´kdovíco´…
😉
Nejlíp, když pod palubkou najdeš, kam je připojen druhý konec.

Další odpovědi
cukrar

Je to dodatečná montáž od minulého vlastníka. Zkuste změřit, zdali je tam napětí 12V. Pak to mohlo napájet cokoliv, třeba ledničku v kufru. Já mám v autě dodatečně montovanou zásuvku pro napájení karavanu, nebo lednice v kufru.

zazubek1998

No nechce se mi mi rozebirat cela palubovka ale vim, ze od radia ty kabliky nevedou… zasuvka me vazne nenapadla a kazdopadne je mi zasuvka v zadu k nicemu :D jenom me to zajima…

gecco

Myslím, že palubku nebudeš muset rozebírat…
😉
Lehni si naznak s hlavou pod palubkou a ty dráty tam najdeš – dvojlinka se mezi originál kabeláží nevyskytuje…
😉