rrihamirek1

Kabel zapojen jako do zásuvky, ale lampa mi stejne nesviti, tak nevim. Co by mohlo být špatně?

klikám jako na vypínač, je to divný.

Nejlepší odpověď
Mravenec

Žárovka? Není prasklá?
A co lampa? Není to nějakká stará ze sklepa?
A to tvoje JAKO mě začíná udivovat.

Jak tomu rozumím: Jako jsi zapojil kabel, lampa nesvítí a jako klikáš na vypínač…
To se ti něco zdá, ne?

Další odpovědi
Drap

Kabel musíš v prvé řadě zapojit do zásuvky doopravdy. Pokud ho máš jen jako zastrčený, tak to svítit nemůže.

JájsemRaibek

Na základě tvých otázek ti vřele doporučuji, abys kabel ihned ze zásuvky vyndal a zavolal elektrikáře. Hrozí ti smrtelné nebezpečí úrazu elektrickým proudem!
Stejně to bude nějaká krávovina – vyhozený jistič, prasklá žárovka, uvolněný vodič v objímce apod.

mojitek

tak v první řadě zjisti,jestli je to přístrojem anebo v zásuvce. Jebni do zásuvky něco jinýho a jestli to funguje,tak závada je v přístroji a ne v zásuvce.

anonym

JájsemRaibek nevyšiluj 😁