quentos

Kabáti v Eurovision Song Contest Helsinki a výběr hitu

Bohužel jsem nebyl sám, kdo měl pocit, že Kabáti v Eurosongu ve Finsku s „Málou dámou“ poněkud „zapadli“. Domnívám se ale, že kdyby vybrali jinou písničku, mohli to tam rozbořit a klečeli by jim všichni u nohou. Kdosi na YouTube přeložil text „Malé dámy“ do AJ a ze zahraničí to komentovali posměšným „ha ha, what thoughtful lyrics“. Ovšem kdyby vyrukovali třeba s písní „Kdo ví jestli“ – podle mého názoru jedna z jejich největších perel – , mohli to tam dotáhnout daleko dál. Co myslíte?
Doplňuji:
*Malou…

Nejlepší odpověď
BENYTA

Kabáti tam nepatřili,těm opravdu rozumíme jen doma,a když už nářez,tak třeba ŽÍZEN,ale u nohou bychom jim klečeli jen my,Češi,protože je to naše mentální kapela.A popravdě mě nenapadá nikdo,kdo by nás,jako stát mohl na Eurosongu zastupovat…

Další odpovědi
ten který je

Myslím si že Kabátům porozumí nejlépe český fanoušek a to z hlediska textů.Co se týče hudebního stylu tak ve světě jsou tuctovou kapelou kterých jsou stovky.

faktor82

Myslím, že Kabáti do Eurosongu rozhodně nepatří, tam je to o šou. A jejich vystoupením se Česká republika před celou Evropou spíš ztrapnila a dokázala, co jsou Češi zač.

A teď prosím o palce dolů…díky, fanoušci!

kupkina

nevím, v té dinousaří soutěži bych taky ráda zapadla, abych byla co nejmíň vidět