K vybaveni občanky je nutne ist pro novou na slovensko alebo je možne si ju vybavit tu na uzemi českej republiky?

občiansky preukaz

Odpovědi
elektrikář

Jde všechny doklady zaslat na matriku v místě trvalého bydliště. Zaplatit poplatky a na matrice v místě kde zrovna jste to převzali a nová občanka mi tam přišla.Zajdi si na matriku tam kde nyní bydlíš. Poradí a pomůžou.

led

Záleží od toho, ktorého štátu ste občan. Ak ste slovenský občan, tak cez Veľvyslanecto SR v Prahe.