B-25 Mitchel

V PC po vložení DVD vyskočí hláška: „K souboru není přidružen program, který by mohl tuto akci provést.“ Co s tím?

Mám DVD, vložim ho do počítače a načte se, v pohodě. Potom dvojkliknu, pak zkusím pravým tlačítkem v nabídce otevřit, ale pořád mi to píše: K souboru není přidružen program, který by mohl tuto akci provést. Nevíte si s tím někdo rady?

Odpovědi
mosoj

Tak si ho přiřaď, pokud ho máš. Ty možnosti se ti také nabízí. Nepíšeš, co to je za soubor.