K predesle moji ankete : Tak jde cas . Neni to nadavani na policisty…

jen jsem chtela popsat , ze jak sel cas , ze pred 20 lety jsem byla jeste hezka ( tedy trochu ) .. to me za prestupek nepokutovali nikdy . Ted uz pokutuji – 2 000 kc a za dalsich 10 let me asi rovnou zavrou. ! 🙂 -iv-

Nejlepší odpověď
Berušinka

Já myslím, že krásná jste pořád stejně =)
Jen ti policajti jsou blbější a blbější – teda aspon někteří =D …nebo jsou slepí.

Další odpovědi
led

  • iv-

buďme namyslené,
žena je vždy krásna.
To len muži niekedy zle vidia.
🙂