agentpv

K jakému mám jít lékaři, mám problém se zpracováním hluku. Hlavně mi vadí dunění, basy a s tím spojené vibrace?

Tělo na to reaguje nepřiměřeným stresem – zvýšeným tlakem, zrychleným tepem, třesem, někdy nevolností.
Obvoďák mně poslal na ORL a při telefonickém objednávání mi na ORL řekli že mi s tímto nepomohou.

Odpovědi
zvonisek

Na neurologii popř. ORL.

Gus_Fring

Souhlasím se zvonisek. Běžte na neurologii a pokud tam Vám nepomohou, tak si zkuste najít jiného obvoďáka. Před pár lety jsem řešil svůj tinitus. Nic mi nezjistili, jen se mám prý více hýbat, což mě trochu urazilo. Fascinující na tom je, že táta tam byl se mnou. Tinitus získal asi o měsíc přede mnou. Asi po roce mě to přešlo, ale táta navštívil nějaké placeného rádoby doktora. Ten ani nevěděl, co má dělat a zjišťoval tátovu trávicí soustavu. Takže hlavně nevěřte placeným zlodějům, ale naopak doporučuji alternativní medicínu, která není podvod.