Michal Kole

K čemu vůbec pupeční šňůra a placenta je, že se to přestřihává ?

http://ona.id­nes.cz/prestri­zeni-pupecni-snury-a-zdravi-ditete-fjy-/zdravi.aspx?c=A130819­_102211_zdravi_pet

Nejlepší odpověď
Lucijej

Pupeční šňůra propojuje dítě s placentou, která vyživuje ho vyživuje během těhotenství. Dítě přes placentu dýchá, získává živiny, ale i nazpátek vylučuje. Po narození ztrácí význam.
Více v odkazu:

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Pla­centa

Další odpovědi
mosoj

Přeci by jsi nechtěl aby tě matka tahala celý život na provázku .

Drap

Bez toho by ses nenarodil

RedBox

Co takhle zkusit wikipedii? Někdy se nestačím divit, co za otázky se tu objevuje. Někdy to vypadá, jako kdyby dotyčný tazatel neuměl vůbec používat google či jakýkoliv jiný internetový vyhledávátor.

Reezo

29 let a neví k čemu je pupeční šňůra a placenta… smutné. No tak aspon jsi už o něco chytřejší a víš k čemu to slouží 🙂

briketka10

mosoji tys tomu dal :DD

gagaga

mosoj .. :)))

annas

Ad mosoj. ..:-))