dust8

K čemu všemu praktickému se dá použít tavná pistole?

Máte s ní nějakou zkušenost? Případně jakou?

Nejlepší odpověď
Edison

Lepení a vytváření různých tvarů. Rovněž jsem ji použil k vyplňování menších prostorů, vytvoření materiálu pro zaříznutí šroubu a dokonce jsem jí vytvaroval úpně nové tělo konektoru. V elektoronice zajištění součástek proti vibracím. A mnoho dalšího.

Další odpovědi
elkon

K lepení materiálů vzájemně k sobě.

iceT

Vhodná zejména k lepení při kreativním tvoření, viděla jsem použití místo nití a jehel. Zkušenost mám velmi dobrou. Tedy osobně radši použiju jehly a nitě, to umím, ale k jinému připevňování je vhodná.

ivzez

Vím jenom o lepení.