zjentek

K čemu v tomto případě slouží „nástroj“?

https://www.tp-link.com/cz/sup­port/download/tl-wn722n/v1/

Když prozkoumáme link výše, zjistíme, že mimo jiné je v něm ke stažení ovladač a také nástroj. Pod políčkem „nástroj“ se ukrývají dvě utility ke stažení. K čemu slouží?
Jde o to, že využívám stejný TP-Link, který nereagoval na Windows 7 a tak jsem si stáhl tento OVLADAČ. Teď už adaptér pracuje, ovšem špatně- při přepínáním mezi wi-fi připojeními shazuje celý systém, který pak hlásí chybu. Neudělal jsem něco špatně? Stačilo stáhnoput ovladač? Nebo mám stáhnout i nástroj? Nebo pouze nástroj? Ovladač, nebo nástroj? K čemu nástroj slouží?

(Všimněte si, že podobné weby nenabízejí vůbec žádné nástroje pro NORMÁLNÍ lidi, aby tito taky věděli, co si počít.)

Astaroth nedráždi tygra bosou nohou… ta chyba se nazývá blue screen… (;

Poradíš? (;

Kdybys mně alespoň uměl odpovědět s jistou dávkou sebezapření… no podívej na odpověď aliendrona. Z tý je na první letmý pohled jasný, že ten HNED VÍ (bo není odtud), že odpověď na vlastní otázku tak nějak tuším i já sám, ale že se zde tak nějak utvrzuji, než něco udělám (bo hodněkrát měř), protože to, co si sami myslíme, je POUZE subjektivní pocit a nemá vůbec co dělat s realitou/sku­tečností. NIKDY! Já se toho držím a podívej – alien, ten TO VÍ! No vždyť si tu jeho odpověď přečti… hned je z ní jasný (a to můžeš být klidně zviklaný zjentek anebo cokoli jinýho), CO JE TŘEBA UDĚLAT! Jasně, stručně. Tak nevím, proč bys takto jednat nedokázal i ty. jak vidíš, já už tady svý odpovědi dostal a jak vyplývá, tak někteří krom tebe pomohli a jestli chceš pokračovat v energiích dobra, které ti tady prostřednictvím monitoru zatím jednostranně předávám, tak pokračuj v odpovědích na mou navazující otázku – blue screen. Díky za odpovědi! (;(; d;

Nejlepší odpověď
anonym

Vy máte dneska den, bez tohodle webu nejste schopnej určit, která noha při chůzi následuje po levý. Mimochodem je to pravá, jen abyste nebyl zmatenej ještě víc.

Zkusil jste si přečíst tu chybu, co vám systém hlásí?

Tak si ten software, pročerta, stáhněte a podívejte se k čemu slouží. Nebo si už konečně přečtěte ten manuál – máte ho v tom VAŠEM odkazu. A jsou tam i videa. Dokonce tři!

Další odpovědi
aliendrone

Pakliže sis stáhl SPRÁVNÝ ovladač k zařízení. ;) :D :D
Jinak „nástroj“ bude téměř jistě znamenat „obslužná utilita“, tedy program, pomocí kterého ten HW ovládáš (nastavuješ). Driver (ovladač) je soft, který umožňuje spolupráci mezi OS a HW a pomocí „nástroje“ (obslužné utility) tomu ovladači potažmo systému říkáš „co a jak“. NJN, to je prostě potíž s automatickým překladem. :)

Arne1

Ten ovladač a utility jsou určené pro jaká operační systém ? A jsou vůbec zapotřebí – nenainstaluje se ovladač přímo z Windows ?