zjentek

K čemu v Česku lidé demonstrují? Zná někdo nikoli důvod, ale význam?

Přece „bezpáteřní“ nevidí a neslyší, toť přeci známo. 🤷‍♂️

Nejlepší odpověď
Ametyst

Jen poukázat na zoufalství a beznaděj těch, které nikdo nereprezentuje. Pryč jsou doby, kdy byli politici zodpovědní svým voličům. Pryč jsou novináři, kteří reflektovali realitu ve společnosti, a kritizovali vládu nebo opozici. Dnes si všímají barvy kravaty nebo čepice, to je úroveň.

Další odpovědi
Dvorní šašek

V naději, že se obraz dějin pohne směrem, který oni chtějí. A vždy toho využije někdo, kdo na tom skvěle vydělá.

Emefej

Význam – naprosto nulový.

Drap

Pramení to z toho, že jsou někteří přesvědčeni, že je čas ke změně. Otázkou je, zda už jich ke dost, co si to myslí.

plebs

Neváží si tržního hospodářství a tím budování kapitalismu

zjentek

@dvorníšašek: Ovšem dle vyšších principů se všechny věci dějí, jak mají. 🤷‍♂️

Hare Krishna.