Nela56

K čemu to zde slouží ?

Dobrý den, olouvám se za tuto hloupou otázku, ale přeci jen..
Chtěla jsem se zeptat, zda tato stránka slouží k pomoci, radě, kterou zrovna potřebujeme, nebo k zkrácení dlouhé chvíle a pokládaní otázek typu ,, máte mě rádi ? ,,.
Nechci tímto nikoho napadat, ani nic podobného, ale kdysi jsem chodívala pro rady na podobnou nejmenovanou stránku, kde za tyto otázky uživatele na nějáký čas po upozornění zablokovali..

Nejlepší odpověď
Kepler

Otázky typu „máte mě rádi?“ podle mně sem nepatří, protože jsou nesmyslné. Nikdo z nás daného účastníka osobně nezná. Pokud má ta osoba nějaký problém, měla by se s ním svěřit. Patrně jsou od frustrovaných autorů, kteří si chtějí nějak ulevit. Logičtější by byla otázka: líbí se vám moje příspěvky? Ale i to je celkem zbytečné, protože ten kdo má dlouhodobě kvalitní příspěvky, tak se to odrazí na jejich hodnocení. Bohužel asi tak 95% nových uživatelů ani nenapadne dát bodík i za hodnotnou odpověď, se kterou měl i nějakou tu práci (často googluje za tazatele).
Jinak ano, tento web by měl sloužit pro rady, doporučení, získání názorů na cokoliv, nějakou tu diskuzi i pro trochu té legrace.

Další odpovědi
Zvidatel

Někdo něco neví, potřebuje pomoc tak se zeptá, potřebuje poradit, očekává seriózní odpověď – za předpokladu, že položil seriózní otázku. Otázky jsou podle mentality lidí (ale i odpovědi). Někteří nejspíš chodí jen spamovat nebo si znudy krátit chvíle – to dělám ale i já.

Vojta24

Věřím že to tu má sloužit ke stejnému účelu jako to Poradte, prostě jeden řeší problém, neví, tak si nejdřív trochu pohledá na googlu, na wikipedii, když tam nenajde, tak se zeptá zde a doufá že narazí na odborníka, který poradí … tak by to asi mělo být.

No prakticky to tak ale většinou není, tušíš to naprosto správně, jsou tu dotazy jako „Jak se stát vampírem?“, „Může být kuřák slušný člověk?“ od jedinců jejichž tupost překračuje krajní meze a odpovědi které svědčí spíš o potřebě se vykecat než opravdu pomoci. No a nezbavíme se jich, admin tu na to dlabe, účty neblokuje, varování neposílá, nenapomíná a nic neřeší, místo toho tu zavedl naprosto obludný systém anonymní autocenzury uživatelů uživateli (resp. jedním uživatelem, kterému to ani nemusí nikdo potvrdit), což je to nejhorší řešení jaké mohlo správce napadnout :-/ a co s tím pak chceš dělat? To je skoro beznadějný stav tady.

anonym

Měla by, ale neslouží.

Emefej

Mě to zde slouží pro ukrácení dlouhé chvíle.

elkon

Zdejšího admina primitivní otázky nechávají v klidu. Někdy to zde vypadá jak pobočka Bohnic, nebo Dobřan.

Vojta24

Jinak abyste mě nepochopili špatně, pořád klobouk dolů před těmi pár lidmi kteří to tu kvalitativně táhnou, kterých si vážím – a jsou tu, kupodivu je jich i dost, umí odpovídat užitečně, srozumitelně (tedy skutečně chtějí pomoct, skutečně něčemu hodně rozumí a nechtějí jenom získat lajk za vtipnou nebo ironickou vsuvku), ale tihle tady bohužel jsou málo vidět, jsou nenápadní, raději se vyjadřují k otázkám které je zajímají, a ani ten bodový systém jim moc nepomáhá protože se tu jak na facebooku lajkuje každá pitomost a dokonce i naprosto nepravdivé odpovědi – představ si, může to být lež a stejně to bude mít lajků jak Zemanův bonmot. A tak tu vítězí nakonec spíš ti, co zeď kropí otázkami jak z kulometu těmi nekonečnými zbytečnými bláboly.

jsemjá

Pokud je to myšleno na mou otázku, já jsem tím chtěl říct to co tady Kepler říkal. Pouze jsem chtěl vědět jak se vám líbí můj profil. Nashle.

Emefej

Tvoje otázka je tady – https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/mate-me-radi
Ptáš se, zda tě máme rádi.

Nela56

Není to myšleno na tvou otázku..