Michal Kole

K čemu složí dětský diagnostický ústav?Jsou jen děti co ve škole někoho šikanují nebo i s jinými problémy?Jaký­mi např.?

Nejlepší odpověď
hanulka11

nejen ve škole , jsou prostě nezvladatelní zde máš co píše wiki

Diagnostický ústav (hovorově pasťák neboli polepšovna) je zařízení definované zákonem č. 383/2005 Sb. (Zákon o výkonu ústavní výchovy nebo ochranné výchovy ve školských zařízení) slouží k psychologické diagnóze dětí a jejich výchově a péči o ně. Jedná se o zařízení do kterého se dostávají děti s poruchami sociálního chování