K čemu slouží ženě ten „ocásek“ co má u toho „velkého“ otvoru na rodění dětí?

Nevím jak se ty části těla jmenují slušně a chodí sem děti tak to nechci explicitně pojmenovávat i kdybych to věděl jak se ty části těla jmenují

Nejlepší odpověď
baghira

Patrně tím myslíš klitoris, česky poštěváček.
Orgán je tvořen topořivými tělísky, tkání bohatou na krevní vlásečnice, zajišťující prokrvení, bohatou na nervová zakončení. Velmi dobře se proto hodí pro sexuální dráždění.
Viditelná část připomínající knoflík je umístěna ve vulvě blízko zevního spojení malých stydkých pysků, nad poševním vchodem. Jeho speciálním úkolem je navození pohlavního vzrušení a orgasmu.
Doplňuji:
lexx: zdroj jsem uvedl. A kromě toho – klitoris je něco, co by měl každý správný muž dokonale ovládat :D

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Kli­toris

Další odpovědi
fcoop

Kde jste celou tu dobu byl? Na pustém ostrově?
Mimochodem – váš popis těch „částí těla“ je docela fujtajblácký.
Klitoris,stejně jako třeba apendix, není vulgarita.

lexx

baghira, Vy stě lekár, však ? lebo iba volakdě opisujetě ? priznajtě sa !