fortin

K čemu slouží textový soubor redt.nfo?

Jaké může mít vlastnosti: neškodný, zbytečný, instalační informace, seznam, krek..

Nejlepší odpověď
GangstaHelper

soubor .nfo používá aplikace, co je ve windowsu, jmenuje se myslím System Info, což napovídá její účel. Informace se dají exportovat do souboru s touto příponou.

Jelikož informace obsažené jsou celkem bezcenné, tak pochybuju, že to vůbec nekdo používá k tomuto účelu.

příponu NFO však používá hodně lidí, kteří k balíkům (se softwarem, filmama atd.) přidávají informace o tom, kdo to cracknul a tak.

Takže, můžeš to otevřít dvojklikem, a nejspíš se ti objeví, že soubor není v platném formátu. V tom případě klikni pravým na soubor, a zvol otevřít v programu > zvolit program. Zvol poznámkový blok a klidně zaškrtni otevírat vždy.

Obě tyto akce jsou neškodné.