fira

K čemu slouží svorka pružiny brzdového třmenu?

Tak přesně se to nazývá.Podívej se na net a dej si tam výměnu destiček u forda.Ty péra jsem dokonce koupil ale nikdo mi zatím nevysvětlil jejich funkci.Jsou na předku.Vypadají jako několikrát zahnutá kancelářská sponka.samozřejmě silnější.

Odpovědi
mosoj

Kotoučové brzdy si udržuji a opravuji sám. Nikdy jsem tam žádnou pružinu neviděl.

dubraro

Aby udržovala pružinu na svém místě?

Hlada

U jakého Forda? Dotaz je nesrozumitelný. Jestli je někde obrázek, dej sem odkaz.