Avatar uživatele
Lucyfer

K čemu slouží prsa? Kromě kojení a sexuálního objektu… přijde mi, že je to jinak k ničemu.

Zajímavá 0 před 1876 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… a to je snad málo ??? … si vem takovej slepák, ten je úplně na nic …

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ivzez

Mně to kojení zas tak málo nepřijde…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Neberte mužom, čo obdivujú. Čo by sa potom pýtal Complex? https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/mela-by-zena-zduraznovat-svuj-vystrih-ci-dekolt-pokud-ma-hezka-prsa

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Stejně jako nos. Kromě dýchání a čuchání je to také k ničemu. Ještě do toho občas dostaneš rýmu, no prostě k ničemu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kryšpín

Nabuzuje to k větší pracovní výkonosti, dlouhému čumění nadržených samců do širokých a proklatě nízkých výstřihů nadutých z PVC a případnému pozdějšímu tokání, odčerpání bankovního konta a později tvrdých bitev o groše a majetky po rozchodu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Kojení bývalo nutností a přirozená (levná a dostupná) strava kojence.

Co víte o Vašich/ženských erotogenních zonách?

Oblast "sexuálního zájmu“ je tedy další „funkceů. Ale muži jsou prý "horňáci nebo "dolňáci“ (těm nepřekážejí „fazolky na prkně“. :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Lucyfer

Ještě mne napadlo, že to může sloužit zase jako nějaký ukazatel, jak přijímáme svoje ženství, dle toho, v jakém jsou ty prsa stavu (psychosomatika).

(Ale teď si představte, že žena žije sama, děti nechce, má je velký, bolej jí z toho záda, přes léto se paří v podprsence, tvrdí, že dovolit si chodit bez ní nemůže… a je pořád naštvaná :D Když to tak čtu někdy, v těch diskusích, spousta z nás by si je nejradši usekla :D a říkáme si, jak jsou muži v tomhle ohledu šťastnější bytosti – už jen třeba v tom, že u nich není vulgární chodit bez trička :D )
Děkuji za názory.

před 1752 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Arne1

Mc Merkurion: S tím slepákem to není tak jisté – říká se, že slouží jako zásobárna „hodných“ mikroorganismů pro střeva

před 1876 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Alesh

+1

před 1876 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví