Georgo2010

K čemu slouží prázdná podsložka Xerox v Program Files?

Nejlepší odpověď
anonym

Pozůstatek ovladače skeneru, nebo tiskárny, ale nemusí být prázdná, klidně tam můžou být skryté soubory, skus vymazat, jestli nepůjde, tak to neumožnují ty skryté soubory, pak stačí v Total Commanderu povolit zobrazení skrytých souborů a vymazat.

Další odpovědi
Wolf

Pravděpodobně tam byly nainstalovaný nějaký obslužný programy pro tiskárnu značky Xerox nebo jiný zařízení této značky, pak byly odinstalovány a prázdná podsložka zůstala. Bez obav smazat.