kajaa28

K čemu slouží pojištění majetku a osob? Jaká práva a povinnosti vyplývají z pojistné smlouvy?

Odpovědi
ivzez

Ke zvýšení zisku pojišťoven.

Pojištěnému vzniká povuinnost platit pojistné,
pojistiteli (pojišťovně) často žádná.
(Spousta věcí je mezi výjimkami, za něž plnění nenáleží.)

Jindra B

Slouží k zabezpečí prostředků, za které si budete moci koupit onen majetek znovu, pokud o něj přijdete nebo bude poškozen. Tedy abyste neskončili na ulici pokud Vám vyhoří dům atp…
Máte leda povinnost platit pojistné a právo požadovat po pojišťovně pojistné plnění v případě pojistné události.

eva.krizova@

POJISTUJEME SE NA VECI, KTERE NAS OHROZUJI
DOPORUCUJI POROVNANI POJISTOVEN, RADA ZDARMA PORADIM, PISTE VOLEJTE:

Mgr.Bc.Eva Křížová, DiS.
Finanční konzultant

Broker Consulting, a.s.
Jana Šoupala 1, 682 01 Vyškov
mobil: 778 010 333
e-mail: eva.krizova@bcas.cz