K čemu slouží bidet jako alternativa?

Máte s ním zkušenosti?

Odpovědi
elkon

Bidet má jasné použití, ale k čemu ho použiješ ty, je na tobě.

aliendrone

Sakra, s těmi alternativami se nějak roztrhl pytel. Alternativné energie, stravování, medicína, pohlaví, ale že už i BIDET… No TOTO? :o ;)

Každopádně tuto otázku již řešil > https://youtu­.be/TwRmpmspgrg?t=27 ! ;) :D :D

zjentek

Bidet je supr alternativa k holení zadku!

Arne1

Divná to otázka. To se jako ptáš, k čemu jinému, než k původnímu účelu,se dá bidet použít ? To nemáš dost fantazie ? Můžeš si v něm třebas umejvat nohy. Nebo ho použít jako pisoár. Nebo jako odkládací stoleček v koupelně.

nyjono

Můžeš v něm třeba pěstovat kytky.
Podobně by se šlo zeptat, k čemu, jako alternativa slouží klobouk. Nebo nůžky.

aliendrone

zjentek>>> To je na palec odpověď, protože jsem ani po zamyšlení nepřišel na to, JAK to myslíš. Nejpravděpodobnější řešení („jak to myslíš“) je napojení bidetu na WAPku, ale co kdybys to ujasnil a blíže okomentoval? ;) :D :D