Kryšpín

K čemu slouží armáda rychlého nasazení bundeswehru?

Nejsem voják nemám přehled, k bundeswehru je údajně přičleněna Česká 4 brigáda armády, toto seskupení je připraveno k jakému účelu na př.

Odpovědi
Mc Merkurion

… žádná armáda, ale útvar, a ne rychlého nasazení … a ne bundesweru, ale naše brigáda rychlýho nasazení je přidružena k německý 10. tankový divizi …
… no, my nemáme tanky, a voni zase rychlý nohy, tak si v rámci spolupráce pomůžeme …

ivzez

Kryšpíne,
byl by prosím nějaký odkaz pro Vaše tvrzení,
že částí německé domobrany je část ČA?

Mc Merkurion

ivzez: … ono to opravdu proběhlo tiskem, je to v rámci NATO, příhraniční spolupráce, atd. … pro jistotu nedávám odkaz na nějaký tisk či tetu wiki, ale rovnou text smlouvy: http://www.mo­cr.army.cz/as­sets/informac­ni-servis/zpravo­dajstvi/dohoda-cr-srn-original.pdf „o afilaci 4. (CZE) brigády rychlého nasazení k 10. (DEU) tankové divizi“

Kryšpín

Informace proběhla nedávno na Centrumu, kde byl článek je Žoldák, nebo není Žoldák